Fóti Népművészeti Szakgimnázium, Gimnázium és Technikum

A tantestület névsora

Fóti Népművészeti Szakgimnázium, Gimnázium és Technikum

2020/21

 pedagógus – tantárgy

 

Ábrahám Nóra

osztályfőnök: 4/12 AB, tánctörténet

Balogh Írisz

grafika

Balogh Ramóna (óraadó)

kerámia gyakorlat

Berkeczné Juszkiewicz Romana

rajz-festés-mintázás gyakorlat

Boda Péterné Kaposi Regina

osztályfőnök: 3/11 AB, DÖK segítő tanár, matematika, testnevelés

Buzási Gábor

rajz-festés-mintázás, tervezés gyakorlat

Czakóné Reményi Katalin (óraadó)

matematika

Cseri-Matus Csilla

intézményvezető-helyettes, matematika

Dobi-Rusznyák Andrea

osztályfőnök: I-II. SZK, történelem, magyar nyelv és irodalom

Dr. Gémesi Zoltán (óraadó)

fizika

Edőcsné Kósa Tünde

osztályfőnök: 3/11 C, testnevelés

Fejér Erika

osztályfőnök: 1/9 B, néptánc

Fogarasi Verona

magyar nyelv és irodalom

Fülöp Balázs

informatika

Gazsó Dorottya

pszichológus

Godó Anett

angol nyelv

Győri Valéria

angol nyelv

Hajósi Melinda

osztályfőnök: 1/9 D, angol nyelv

Hegedűs Helga

német nyelv

Hegedüs Ildikó

angol nyelv

Husvéth Csaba

néptánc

Józsa Gergely

osztályfőnök: 2/10 C, grafika

Kása Ilka

rajz-festés-mintázás gyakorlat

Kaudersné Madarász Zsuzsanna

intézményvezető, történelem

Keményné Szmerka Edit

magyar nyelv és irodalom

Kissné Breczek Margit

osztályfőnök: 4/12 C, művészettörténet, festészet

Kókai Erika

angol nyelv

Kundra Ildikó

osztályfőnök: 1/9 A, öltözék kivitelezés gyakorlat

Kunszt Mónika

intézményvezető-helyettes, német nyelv

Kunszt Szabolcs (óraadó)

testnevelés

Lászka Edit

fejlesztő pedagógus, etika

Lichner Barbara

rajz-festés-mintázás, tervezés gyakorlat

Lovas Bertalanné

kerámia gyakorlat

Marosi Diána

rajz-festés-mintázás gyakorlat

Máthé Ivett

rajz-festés-mintázás, kerámia gyakorlat

Mayer Andrea

osztályfőnök: 1/9 C, biológia, kémia

Mezőné Oszlánczi Ilona

informatika

Mihálydeák László Barna (óraadó)

zeneismeret, ének-zene

Móricz Katalin

rajz-festés-mintázás, vizuális kultúra

Nádorné Kubó Éva

tervezési alapok gyakorlat, divattervezés

Nagy Erika

grafika

Orha Imola Beáta

osztályfőnök: 2/10 B, matematika

Paulóné Rausch Eszter

osztályfőnök: 9 NY, német nyelv

Rosta Péter

szakmai projekt gyakorlat

Sándor János (óraadó)

rajz-festés-mintázás, művészettörténet

Scharnitzky Miklós

osztályfőnök: 2/10 A, matematika

Scharnitzkyné Süke Éva

osztályfőnök: 2/10 D, magyar nyelv és irodalom, francia nyelv

Sipos Dorottya Kitty

angol nyelv

Sík Réka

néptánc

Szilágyi-Majzik Éva

történelem

Szarandoglu Filipasz

osztályfőnök: 3/11 D, testnevelés

Szentpéteri Sára (óraadó)

földrajz

Taba Csaba

néptánc

Tooth Gábor Andor

tervezőgrafika

Tóth Eszter Veronika

angol nyelv

Vajda Júlia

osztályfőnök: 4/12 D, német nyelv

Vámosné Pieskó Csilla

osztályfőnök: 5/13, klasszikus balett

Vas János

folklórismeret

Velner Anna

néptánc

Zágonyi Judit Éva

matematika

     

 


Otthon az erdőben

Egyesületünk

ECDL Vizsga

ECL Nyelvvizsga